Υπεύθυνη Ανθρώπινου Δυναμικού

Άννα Αγγελή

Συντονίστρια Τεχνικών Υπηρεσιών - Αρχιτέκτων

Στέλλα Αθανασίου

Βοηθός Λογιστή

Αθηνά Αλεξοπούλου

Υπεύθυνη Λειτουργιών Διεύθυνσης Επισκεπτών & Προγράμματος Πρακτικής Άσκησης

Ρέα Αναστασοπούλου

Οικονομικός Διευθυντής

Μιχάλης Ανδρεάδης

Διευθύνουσα Σύμβουλος

Έλλη Ανδριοπούλου

Διευθύντρια Εμπειρίας Επισκεπτών & Ειδικών Εκδηλώσεων

Χριστίνα Βασιλικού

Συντονίστρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Μαρία Βέργη

Οικονομικός Ελεγκτής

Κωνσταντίνος Βλαχογεώργης

Υπεύθυνος Πολιτικών Προμηθειών

Κωνσταντίνος Γιαννάτος

Λογίστρια & Συντονίστρια Τραπεζικών Συναλλαγών

Βιολέττα Γκιέργκο

Συντονιστής Εμπορικής Λειτουργίας

Τάσος Γουρουντής

Υπεύθυνη Δωρεών & Ευρωπαϊκών Προγραμμάτων

Σοφία Δημητρακοπούλου

Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Χαραλάμπης Δημήτριος

Συντονίστρια Εμπορικής Λειτουργίας

Ειρήνη Διακομανώλη

Διευθύντρια Εμπορικών Συνεργασιών

Νατάσσα Ζαχαριουδάκη

Συντονίστρια Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Σοφία Ιγνατίδου

Υπεύθυνη Σχολικών Προγραμμάτων

Εύη Καίσαρη

Υπεύθυνη Εμπορικής Λειτουργίας

Δήμητρα Καλαντώνη

Διευθυντής Πληροφοριακών Συστημάτων

Γιάννης Καραδημητρόπουλος

Συντονίστρια Προγράμματος Εθελοντισμού

Σοφία Καρατζογιάννη

Συντονιστής Τεχνικών Υπηρεσιών

Δημήτρης Καρμανιόλας

Υπεύθυνη Τύπου

Μαρίνα Κοκολοδημητράκη

Υπεύθυνη Εγκαταστάσεων

Ρούλα Κόκκοτα

Συντονίστρια Παραγωγής

Ιφιγένεια Κορτέση

Υπεύθυνος Ασφαλείας Υποδομών Πληροφορικής

Διονύσης Κοτταρίδης

Διευθύντρια Νομικών Υπηρεσιών & Εταιρικής Διακυβέρνησης

Κλεοπάτρα Κούτρα

Συντονίστρια Marketing & Επικοινωνίας

Αφροδίτη Κουφαγελά

Συντονίστρια Προγραμματισμού & Παραγωγής

Δήμητρα Κρητικού

Συντονίστρια Προγράμματος Μελών

Χριστίνα Κωβαίου

Υπεύθυνος Ασφάλειας & Υγείας

Αντώνης Λαμπράκης

Υπεύθυνος Εγκαταστάσεων

Γιώργος Λιακέας

Επόπτρια Ασφάλειας

Αθανασία Λιβέρη

Υπεύθυνη Προγραμματισμού & Παραγωγής

Σύλβια Λιούλιου

Συντονιστής Εξυπηρέτησης Επισκεπτών

Αλέξανδρος Λιώκης

Δικηγόρος

Χριστίνα Μαγειρία

Διευθύντρια Marketing & Επικοινωνίας

Αθηνά Μπαλοπούλου

Συντονίστρια Εμπορικής Λειτουργίας

Τζεσιόνα Μπότσε

Υπεύθυνος Τεχνικής Παραγωγής

Αλέξανδρος Μπουσδέκης

Συντονίστρια Εστίασης

Μαλβίνα Νέζη

Εκτελεστική Γραμματέας Διοίκησης

Δανάη Παναγιωτοπούλου

Βοηθός Λογιστή

Ιωάννα Παναγοπούλου

Επόπτης Ασφάλειας

Νίκος Παντελιάς

Αναπληρωτής Συντονιστής Προγράμματος Μελών

Αλέξανδρος Παρασίδης

Υπεύθυνος Συστημάτων & Εφαρμογών

Γιάννης Πατσιώτης

Συντονίστρια Marketing & Επικοινωνίας

Μαρία Παυλίδη

Διευθυντής Εγκαταστάσεων

Νικόλαος Πολεμικός

Συντονίστρια Παραγωγής

Σοφία Πολυχρονίδου

Γενικός Διευθυντής

Δημήτρης Πρωτοψάλτου

Υπεύθυνη Marketing & Επικοινωνίας

Εβελίνα Σαραντίδη

Τεχνικός Υποστήριξης Εκδηλώσεων

Χρήστος Σιγάλας

Διευθυντής Ασφαλείας

Σταύρος Σταυρόπουλος

Συντονίστρια Υπηρεσιών Επισκεπτών

Ξένια Τακτικού

Υπεύθυνη Λογιστηρίου

Μαρία Τζαβάρα

Διευθύντρια Προγραμματισμού & Παραγωγής

Γαβριέλλα Τριανταφύλλη

Υπεύθυνος Περιβάλλοντος Χώρου Πάρκου Σταύρος Νιάρχος

Σωτήρης Τσέκας